خدمات پرداخت اینترنتی سیم کارت بین المللی کارت اعتباری حساب بین المللی درگاه اینترنتی فریلنسری

با دلسا کارت

محاسبه‌گر قیمت

آخرین بروزرسانی: 1403-02-30 13:00:53

دلسا کارت دلسا کارت دلسا کارت دلسا کارت دلسا کارت دلسا کارت دلسا کارت دلسا کارت دلسا کارت دلسا کارت دلسا کارت دلسا کارت

هر نوع خدمات ارزی را از ما بخواهید

اگر میخواهید حساب پیپل خود را وریفای یا شارژ نمایید در سریع ترین زمان میتوانیم این کار را برای شما انجام دهیم البته با بهترین نرخ ممکن!

ویزا کارت و مسترکارت

اگر نیاز به یک کارت اعتباری برای انجام کارهای بین المللی خود را دارید و نیاز به کارتی دارید که بتوانید بصورت مداوم شارژ نمایید بهترین گزینه خرید مسترکارت یا ویزا کارت فیزیکی قابل شارژ میباشد.

سیمکارت بین المللی

سیمکارت بین المللی بهترین گذینه برای سفرهای خارجی و مخصوصا اینترنت در سفرهای خارجی و همچنین وریفای اکانت های مختلف خارجی میباشد.

خرید از سایت های خارجی

با توجه به اینکه کارتهای مخلتف دلاری و یورویی و … داریم بنابراین میتوانیم در همه سایت ها خریدهای شما را انجام دهیم. با پایین ترین هزینه!

اگر در سایت های خارجی نیاز به ثبت نام یا احزار هویت دارید بهترین گذینه سیم کارت فیزیکی هست با توجه به اینکه سیمکارت های مجازی معمولا یکبار مصرف میباشد و همچنین برای بسیاری از سایت ها قابل شناسایی هستند به هیچ عنوان از سیمکارت مجازی برای اکانت های مهم خود استفاده نکنید.

افتتاح حساب های بانکی و دریافت ویزاکارت و مسترکارت

اگر نیاز به یک کارت اعتباری برای انجام کارهای بین المللی خود را دارید و نیاز به کارتی دارید که بتوانید بصورت مداوم شارژ نمایید بهترین گزینه خرید مسترکارت یا ویزا کارت فیزیکی قابل شارژ میباشد. همچنین حساب های بانکی خارجی گذینه مناسبی برای انتقال وجه میباشند.

در صورتیکه ویزاکارت و مسترکارت برای پرداخت های خرد خود نیاز دارید این گذینه برای شما مناسب میباشد. همچنین با ویزاکارت پیپال میتوانید اکانت پیپال خود را وریفای نمایید!

دلسا کارت

تقدیرشده در چهاردهمین و پانزدهمین نمایشگاه بین المللی

(Exchange - Bank - Insurance) FINEX

وبلاگ ما را بخوانید

اطلاعات
paniz amini

پرفکت مانی perfect money

Perfect Money (پرفکت مانی) مقدمه پرفکت مانی یک سیستم پرداخت آنلاین است که به کاربران امکان می دهد پول را به صورت آنلاین منتقل کنند. این سیستم آسان برای استفاده است، اما ممکن است کاربران در استفاده از آن با مشکلاتی روبرو شوند. این راهنما به شما کمک می کند

بیشتر بخوانید »
O2
اطلاعات
paniz amini

سیم کارت O2

O2 انگلیس O2 انگلیس یک شرکت ارائه دهنده خدمات ارتباط از راه دور است که در سال 1985 به عنوان Cellnet تأسیس شد. این شرکت در ابتدا یک سرمایه گذاری مشترک بین گروه BT و Securicor بود، اما در سال 2002 به یک شرکت مستقل تبدیل شد. در سال 2006،

بیشتر بخوانید »
ee
اطلاعات
paniz amini

سیم کارت EE

سیم کارت EE یک سیم کارت تلفن همراه است که توسط شرکت EE ارائه می شود. EE یک شرکت مخابراتی بریتانیایی است که در سال 2010 از ادغام T-Mobile UK و Orange UK تشکیل شد. EE بزرگترین اپراتور شبکه تلفن همراه در انگلستان است و پوشش گسترده ای در سراسر

بیشتر بخوانید »
0 +
تراکنش های انجام شده
0 %
درصد رضایت مشتریان
0 +
تعداد خدمات
0
ساعات پشتیبانی (شبانه روزی)

سوالی در رابطه با خدمات ما دارید؟

کارشناسان ما 24 ساعته آماده پاسخگویی به شما هستند