تمامی خدمات فریلنسری را به دلسا کارت بسپارید!

از افتتاح اکانت گرفته ، تا نقد کردن درآمد ماهانه تان! همه را به دلسا کارت بسپارید!

افتتاح اکانت فریلنسری

افتتاح اکانت فریلنسری

نقد کردن درآمد ارزی

اسپانسرینگ

افتتاح اکانت فریلنسری

برای وریفای اکانت های مختلف فریلنسری مانند: فریلنسر دات کام ، فایور دات کام و … میتوانید این کار را از طریق ما انجام دهید، همچنین در صورتیکه که فریلنسر هستید و بیش از 2 سال سابقه فعالیت دارید و درآمدشما حداقل معادل 5000 دلار درماه میباشد میتوانید از حساب های ما برای انتقال استفاده نمایید. برای افتتاح و وریفای حساب کافیست از طریق لینک زیر اقدام نمایید. در صورتیکه اکانت خود را ایجاد کرده اید و در حال حاضر نیاز به سیم کارت بین المللی یا ویزاکات مجازی دارید میتوانید برای خرید سیم کارت بین المللی فیزیکی یا ویزاکارت مجازی خود را با بهترین قیمت و مطمئن ترین شرایط از طریق پنل کاربری اقدام نمایید.
کارت های ارائه شده بر روی سرویس های مختلف تست شده ولی با این حال در صورتیکه کارت مورد نظر در سایت اضافه نشد کلیه مبلغ (ویزاکارت یا مسترکارت) پرداختی برای شما عودت داده خواهد شد!
توجه داشته باشید قبل از سفارش میبایست در سایت دلسا کارت ثبت نام کرده باشید.
با کلیک بر روی لینک زیر میتوانید جهت افتتاح حساب پیپال ، پرفکت مانی، وبمانی ، فریلنسر دات کام ، فایور دات کام و … اقدام نمایید.

نقد کردن درآمد ارزی

برای نقد کردن درآمد ارزی لازم است که میزان درآمد ماهیانه خود و پرینت 3 ماهه خود را از درگاه مورد نظر ارسال فرمایید پس از بررسی با شما تماس خواهیم گرفت . هزینه نقد کردن درامد برای پیپال 3 درصد تا 5 درصد میباشد که بسته به میزان درآمد ماهیانه و همچنین زمان فعالیت شما به عنوان فریلنسر میباشد. درصورتیکه هنوز اکانت فریلنسر ندارید ابتدا میباسیت حساب کاربری خود را در سایت مورد نظر افتتاح و وریفای نمایید و پس از 2 ماه فعالیت با ما در تماس باشید. 

برای افتتاح حساب میتوانید از طریق دلسا کارت اقدام نمایید.

اسپانسرینگ

در صورتیکه در حال حاضر فعالیت مشخصی دارید و تمایل به ارائه خدمات خود به افراد یا شرکت های خارج از ایران دارید و یا حتی ایده خاصی دارید و در حال حاضر وبسایت برای ارائه خدمات خود به مشتریان خارج از ایران ندارید یا در سایت های فریلنسر داخلی فعالیت میکنید و تمایل به فعالیت در بازار جهانی دارید ما میتوانیم این کار را برای شما انجام دهیم .

همه مراحل توسط ما انجام خواهد شد و هیچ هزینه ای از شما دریافت نمیشود. پس از تکمیل همه مراحل ما در قسمتی از سود شما پس از نقد شدن درآمد سهیم خواهیم بود.

از راه اندازی وبسایت ، تهیه هاستینگ یا سرور تا راه اندازی درگاه بین المللی و نقد کردن درآمد ارزی شما همراه شما خواهیم بود و تمرکز شما تنها بر روی ارائه خدمات خواهد بود!

در ابتدا نیاز هست با کلیک بر روی لینک زیر فرم مربوطه را تکمیل و برای ما ارسال نمایید، پس از بررسی در صورت دارا بودن شرایط اولیه با شما تماس خواهیم گرفت.