هر پرداخت اینترنتی که داشته باشید را انجام می دهیم

چه بخواهید با ویزاکارت و مسترکارت پرداخت کنید یا با حساب بانکی و چه با ارز دیجیتال! ما میتوانیم پرداخت شما را انجام دهیم.

در پرداخت های اینترنتی با کارت های اعتباری ما یک فرق بزرگ داریم که دیگر سایت ها نخواهید دید (اینجا کلیک کنید تا توضیح دهیم!)

پرداخت با پی پال

در صورتی که نیاز خرید یا پرداخت صورتحساب در سایت های خارجی دارید و ویزاکارت یا مسترکارت یا حساب پی پال ندارید میتوانید پرداخت پی پال را با بهترین قیمت توسط تیم ما انجام دهید. دلسا کارت با توجه به سال ها تجربه در این زمینه و امکانات مختلف پرداخت میتواند این کار را با هزینه مناسب تر از سایت های مشابه انجام دهد! همچنین تمام تلاش ما بر این هست که در کوتاه ترین زمان درخواست شما را انجام دهیم و به علت وجود تیم حرفه ای شما در زمینه نحوه پرداخت با پی پال و ساخت حساب پی پال نگرانی بابت مشکلات آتی نخواهید داشت.

افتتاح حساب پی پال

 

در صورتیکه نیاز به افتتاح حساب پی پال دارید ما میتوانیم این کار را برای شما انجام دهیم . همچنین در صورتیکه نیاز به کارتی برای وریفای حساب پی پال خود دارید میتوانید از اینجا کارتی مناسب اینکار خریداری نمایید.

پرداخت از سراسر دنیا

هر پرداختی در هر کشوری داشته باشید ، از همان کشور برایتان انجام می دهیم

استرالیا

کانادا

اتحادیه اروپا

انگلیس

آمریکا

ارز دیجیتال

در صورتیکه میخواهید در سایتی با ارز دیجیتال  پرداخت نمایید ما میتوانیم این کار را برای شما انجام دهیم.

در حال حاضر برخی سایتها پرداخت با ارز دیجیتال را قبول میکنند و هر روز به تعداد این سایت ها اضافه میشود.

روش پرداخت با ارز دیجیتال

برای پرداخت صورتحساب در سایتهایی که ارز دیجیتال را قبول میکنند، کافی است که لینک پرداخت یا آدرس کیف پول مقصد را برای ما ارسال نمایید و مبلغ درخواستی را به دلار وارد نمایید.