سیم کارت استونی

سیم کارت استونی

اگر جز افرادی هستید به به دلایل کاری و تفریحی زیاد سفر میکنید و نیاز به سیم کارتی دارید که همیشه در دسترس باشید و یا به دلیل تحریم که نمیتوانید از شماره ایران خود در برخی سایت ها و سفارش های خود استفاده نمایید و نیاز به وریفای حساب های خود با شماره غیر ایرانی دارید میتوانید از سیم کارت بین المللی استونی استفاده نمایید.

پیش شماره این سیم کارت 00372 مربوط به کشور استونی میباشد.

– دریافت اس ام اس از هر کجای دنیا و به هر تعداد رایگان خواهد بود.

– سیم کارت استونی در هر نقطه ای از جهان به قوی ترین شبکه تلفن همراه را به صورت خودکار وصل خواهد شد و در ایران توسط  ایرانسل از نظر آنتن دهی پوشش داده می شود.

سیم کارت استونی در ایران آنتن دهی مطلوبی دارد ، دریافت اس ام اس بسیار سریع و خوب است و دریافت تماس کیفیت متوسطی دارد . و همانند تمام سیم کارت های خارجی ممکن است در ایران مقداری تداخل داشته باشید.

سیم کارت بین المللی استونی

سیم کارت استونی بسیار مناسب جهت وریفای اکانت های مختلف میباشد و با توجه به اینکه در تمام دنیا از جمله ایران دریافت اس ام اس برای این سیم کارت رایگان است گزینه بسیار مناسبی برای دریافت اس ام اس و وریفای سایت های مختلف میباشد.

با شماره استونی سایت های زیرمیتوانید وریفای کنید. اگر سایت مورد نظر شما در این لیست نیست یه این معنا هست که شماره استونی در این سایت قابل استفاده نمیباشد یا توسط تیم ما تست نشده است ، بنابراین ریسک استفاده در این سایت ها با خریدار میباشد.(سایت ها به ترتیب حروف الفبا قرار داده شده اند)

Alibaba, Amazon, Benzinga, BigONE, Binance, BKEX, CABIFY, CashApp, CEX.IO, Clubhouse, Coinex, Discord, EO.Finance, Facebook, Gmail, GoogleVoice, Huobi, Instagram, KuCoin, nandbox, OKX, Paxful, Paypal, Pionex, QIWI, signal, Skrill, StormGain, telegram, Twitter, Uber, Upland, Upwork, WhatsApp, Wirex

 

 

 

سیم کارت استونی

فهرست