TOS

قوانین و مقررات سایت

این قوانین و مقررات متعلق به دلسا کارت می باشد و کليه حقوق انتشار آن محفوظ است و علاوه بر مفاد زير دلسا کارت به عنوان يک سايت ايراني از قوانين و مقررات جمهوري اسلامي ايران تبعيت مي نمايد.

الف – شرایط سنی ثبت نام کارت
با عضويت در اين سايت شما تاييد مينمائيد که بالاي 18 سال هستيد. 
ب – باتوجه به اینکه برخی از سرویس های ارائه شده از کشورهای خارجی میباشد کاربران موظف به رعایت قوانین مربوطه به کشور مبدا میباشند.
پ – موارد مصرف کارت
كارت های ارائه شده در دلسا کارت يك جايگزين منطقی براي حمل وجه نقد می باشد. شما مي توانيد تنها پولي را كه بر روي آن ذخيره كرده ايد استفاده نماييد. استفاده کننده فقط مجاز به استفاده در مراکز مجاز پذیرش ویزا کارت می باشد. هرگونه تخلف از قوانین منجر به توقف ارائه خدمات به دارنده کارت می گردد.
استفاده از کارت و کلیه حقوق و بهره برداری از آن متعلق به دارنده اصلی کارت که نام یا کد شناسایی وی در بانک اطلاعاتی دلسا کارت موجود می باشد است.
ت – پذیرش کارت اعتباری توسط وب سایت ها
استفاده از کارتها و پذيرش آنها توسط وب سايتهای مختلف تابع قوانين اقتصادی ، سياسی و … کشور مربوطه و موسسات و سایت های مالی و اعتباری واسطه می باشد. در نتيجه در هنگام استفاده از کارتها بايد به محدوديتها و خطرات ناشی از هر نقل و انتقال دقت کافی داشت که ممکن است حتی در شرايطی به بلوکه کردن وجوه، عدم عمل به تعهدات و … از طريق فروشندگان بدلايل مختلف منجر گردد. دارنده کارت بايد شخصاً به مطالعه در اين زمينه پرداخته و در صورت بروز مشکلاتی از اين قبيل، دلسا کارت هيچگونه مسئوليتی در قبال اين عدم انجام تعهدات نداشته و قادر به جلوگيری از هيچ يک از فرايندهای پرداخت نمی باشد. وب سایت ها در قبول و یا رد کارتهای صادرشده مختار بوده و هیچگونه مسئولیتی در ارتباط با عدم پذیرفته شدن کارتها متوجه دلسا کارت نخواهد بود .
ث – رعایت قوانین بین المللی و قوانین جاری جمهوری اسلامی ایران
دارنده و استفاده کننده کارت خود را ملزم به رعایت شئونات اسلامی و قوانین جاری جمهوری اسلامی ایران و قوانین بین الملل دانسته و در صورت تخلف و پیگرد قانونی در اثر سوء استفاده ، کلیه مسئولیت ها و عواقب ناشی از آن را شخصاً برعهده می گیرد .
ج – حفظ اطلاعات کارت
دارنده کارت شخصاً موظف به حفظ کارت و اطلاعات مربوط می باشد و هر گونه ادعا مبنی بر فقدان آن و یا سوء استفاده از طریق غیر، پذیرفته نیست.
چ – تمدید کارت
کاربران موظف هستند در صورتیکه نیاز به تمدید کارت دارند حداقل 2 ماه قبل از تاریخ انقضای کارت تقاضای خود را ارسال نمایند تا در صورت امکان تمدید، مراحل از طریق ایمیل به اطلاع مشتری رسانده شود، بدیهی است موارد مربوط به هزینه های مربوط به افزایش هزینه تمدید ، عدم تمدید به هر دلیل ، تمدید به میزان دوره کمتر از گذشته و هر گونه تغییر در شرایط تحویل کارت بر عهده دارنده کارت میباشد. 

همچنین در شرایط زیر با توجه به اینکه این موارد خارج از عهده دلسا کارت میباشد این سایت مسئولیتی پس از دریافت کارت توسط مشتری نخواد داشت.

1. کسر شدن هر مبلغی از کارت یا هر کارمزد اضافی در هنگام انجام تراکنش ها.
2. عدم امکان دسترسی به پنل آنلاین جهت مشاهده موجودی و تراکنش ها.
3. هر گونه تغییر در محدودیت ها یا شرایط استفاده از کارت.

در نتیجه در صورت بروز هر یک از موارد بالا، مسئولیت مربوطه به طور کامل بر عهده من به عنوان خریدار کارت یا شارژ بوده و می دانم که فقط از طریق شماره تماس درج شده در پشت کارت می توانم مراتب را پیگیری  نمایم. به همین ترتیب حق هر گونه پی گیری یا درخواست دریافت معادل ریالی از دلسا کارت را از خود سلب می نمایم.

دلسا کارت در هر زمان میتواند قوانین خود را بصورت جزئی با کلی تغییر دهد و کابران موظف به رعایت قوانین جدید میباشند.

 

فهرست
WeCreativez WhatsApp Support
تیم پشتیبانی در سریعترین زمان پاسخگوی شما خواهند بود
? سلام