You are here: Home / گواهینامه بین المللی 20 ساله آمریکا
شما وارد سایت نشده اید.

گواهینامه رانندگی بین المللی 20 ساله از آمریکا

تأسیس کانون‌های اتومبیلرانی از کشور انگلستان آغاز شد. در سال ۱۸۹۷ کانون اتومبیلرانی سلطنتی (RAC) انگلیس تأسیس گردید و بدنبال آن در مجارستان (۱۹۰۰)، آمریکا (۱۹۰۲) و نیوزیلند (۱۹۰۳) نیز کانون‌های مشابهی به‌وجود آمدند. با توسعه و گسترش خدمت‌ها و فعالیت‌های کانون‌های اتومبیلرانی در کشورها و ازدیاد خودروهای تولیدی و همچنین ایجاد انگیزه سفر با خودرو، پیدایش ایده همکاری مشترک در کشورهای ثالث میان کشورهایی که دارای چنین کانون‌هایی بودند شکل گرفت و به‌دنبال آن فدراسیون بین‌المللی اتومبیلرانی (FIA) در سال ۱۹۰۴ میلادی تأسیس شد. (به نقل از ویکیپدیا)

در حال حاضر موسسات زیادی در دنیا گواهینامه شما را ترجمه کرده و یک گواهینامه بین اللملی به شما ارائه میدهند این گواهینمامه ها درای اعتبار های متفاوت و حداکثر 20 ساله میباشند.

دلسا کارت ارائه دهنده گواهینامه بین المللی از یکی از معتبرترین این موسسات میباشد بر طبق قوانین وضع شده در 7 اکتبر تا 8 نوامبر سال 1968 در اجلاس برگزار شده در بین اعضای سازمان جهانی اتومبیلرانی در کشور اتریش این گواهینامه در 196 کشور به مدت 20 سال پس از صدور معتبر می باشد

این گواهینامه شامل یک دفترچه به 5 زبان اصلی بین المللی و یک کارت میباشد.

امکان استعلام آنلاین گواهینامه در هر لحظه وجود دارد و قابل صدور برای هر ملیتی و قابل ارسال به اکثر کشورها میباشد.

گواهینامه ارائه شده 3 نوع میباشد. پلین ، متالیک و گلد، تنها تفاوت این کارت ها جنس آنها و چیپ مغناطیسی آنها میباشند. (کارت های گلد و متالیک دارای چیپ مغناطیسی می باشند ولی کارت پلین فقط نوار مغناطیسی دارد)

مدارک مورد نیاز:

اسکن پاسپورت,اسکن گواهینامه,اسکن عکس رنگی پشت زمینه سفید, اسکن امضا

تکمیل فرم گواهینامه بین المللی

زمان صدور 20 روز کاری میباشد.

پشتیبانی دلسا کارت