سیم کارت انگلستان

 

سیم کارت انگلستان – استونی

این سیم کارت داری دو شماره همزمان میباشد یکی شماره استونی با پیش شماره 372+ و دیگری شماره انگلستان با پیش شماره 44+ میباشد. تقریبا در تمام وبسایت های خارجی میتوانید از این سیم کارت برای وریفای اکانت خود استفاده نمایید و مزیت این سیم کارت این هست که از هر دو شماره برای دریافت اس ام اس همزمان میبتوانید استفاده کنید ولی برای تماس گرفتن باید یکی از شماره ها را به عنوان خروجی در نظر بگیرید.

هزینه نگهداری این سیم کارت تنها 5 دلار در سال میباشد که تقریبا سیم کارتی مشابه این سیم کارت با این امکانات و هزینه پایین نمیباشد!

این سیم کارت در بیش از 210 کشور دنیا آنتن دهی بسیار مطلوب دارد. در ایران آنتن دهی مناسب دارد و دریافت اس ام اس بسیار سریع و مطلوب میباشد برای تماس های ورودی مانند دیگر سیم کارت های خارجی در برخی موارد اختلال مشاهده شده است.

با شماره استونی سایت های زیرمیتوانید وریفای کنید. اگر سایت مورد نظر شما در این لیست نیست یه این معنا هست که شماره استونی در این سایت قابل استفاده نمیباشد یا توسط تیم دلسا کارت تست نشده است ، بنابراین ریسک استفاده در این سایت ها با خریدار میباشد.(سایت ها به ترتیب حروف الفبا قرار داده شده اند)

Alibaba, Amazon, AppleID, Benzinga, BigONE, Binance, BKEX, CABIFY, CashApp, CEX.IO, Clubhouse, Coinex, Discord, EO.Finance, Facebook, G2G, Gmail, GoogleVoice, Huobi, Instagram, KuCoin, nandbox, OKX, Paxful, Paypal, Pionex, QIWI, signal, Skrill, StormGain, telegram, Tiktok, Tinder, TTwitter, Uber, Upland, Upwork, WhatsApp, Wirex, Wize  
 

 

سیم کارت انگلستان

فهرست